وب سایت فروشگاهی چیست؟

وب سایت فروشگاهی چیست؟

امروزه به دلیل مشغله های روز مره و ترافیک ، خریدهای اینترنتی با استقبال خاصی مواجه شده است. بسیاری از افراد خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام میدهند. یک فروشگاه آنلاین قابلیت های متفاوتی دارد که مهم ترین آن دادن حس اعتماد و امنیت به کاربران در هنگام خرید است.
در دنیای واقعی هنگامی که وارد یک فروشگاه می شویم، فاکتورهای بسیاری در دید ما تأثیرگذار است. که از جمله می توان به دکور فروشگاه ، نحوه برخورد فروشنده و چیدمان کالاها اشاره کرد. همه این موارد برروی خرید ما و اینکه در آینده نیز به فروشگاه مورد نظر مراجعه داشته باشیم تأثیر گذار است. این حالت دقیقاً در فضای مجازی هم صادق است، وب سایتی که عناصر بصری لازم و جذاب را از دیدگاه خریدار دارا باشد و عملیات خرید در آن به درستی سامان دهی شده باشد به این معنا که کاربر به راحتی بتواند کالای مورد نیاز خود را با جستجوی آسان و پرداخت آنلاین خریداری کند قطعاً به عنوان یک فروشگاه محبوب عمل خواهد کرد.
فرتاک نگاه آسیا با تجزیه و تحلیل رفتار مشتریان در هنگام خرید و آگاهی از فاکتورهای تأثیر گذار در یک وب سایت فروشگاهی ، امکانات به روزی را در یک فروشگاه آنلاین در اختیار کاربران قرار می دهد و بدین ترتیب آینده ی روشنی را برای کسب و کار شما ترسیم خواهد کرد.
در فرتاک جلسات مشاوره با صاحبین کسب کار به منظور تجزیه و تحلیل شرح وظایف و کالاها و خدمت ارائه شده برگزار میشود تا نیازمندیها به صورت دقیق بررسی شود و بتوان آن را به درستی در وب سایت نمایش داد.
از جمله ویژگی های یک وبسایت فروشگاهی خوب و جذاب می توان به وجود پروموشن ها در صفحه اول، محصولات مرتبط و پیشنهادی، امکان جستجو و فیلتر کردن محصولات براساس دسته بندی های مختلف، نحوه ارسال و انواع روش های پرداخت اشاره کرد که موارد گفته شده همگی در وب سایت فروشگاهی فرتاک پوشش داده می شود.