لندینگ پیج چیست؟

لندینگ پیج چیست؟

لندینگ پیج ها صفحاتی هستند که هنگامی که کاربر بر روی بنر تبلیغاتی شما در وب سایت دیگری کلیک میکند و یا در وب سایت های جستجو وارد سایت شما می شود به این صفحه اصطلاحاً فرود می آید. طراحی یک صفحه فرود مناسب اهمیت بسیار دارد زیرا در صورتی که طراحی آن مطابق با اصول روانشناسی باشد و متن جذاب و طراحی گیرایی داشته باشد می تواند در جذب مشتری بسیار تأثیر گذار باشد. این صفحه می تواند حاوی متنی تأثیر گذار و یا یک ویدئوی کاربر پسند باشد تا بتواند به درستی گویای آفرهای فصلی و برنامه های مقطعی کسب و کارتان همانند جشنواره ها باشد.

شرکت فرتاک نگاه آسیا به شما کمک می کند تا بتوانید با استفاده از یک لندینگ پیج ، مخاطبان خود را در مدت زمان کوتاهی جذب کنید. مواردی هستند که وجود آنها در این صفحه می تواند به هرچه جذاب تر بودن لندینگ پیج شما کمک کند.

استفاده کردن از اعداد و ارقام می تواند به جذب بیشتر مخاطبین کمک کند. نتایج آماری که در برگیرنده اعداد هستند می توانند تأثیر گذار باشند. تعهد در صفحه هدف یا لندینگ پیج میتواند اطمینان خاطر ضمنی را به مخاطبین شما بدهد و او را مجاب کند تا با وب سایت شما تعامل داشته باشد. در اختیار گذاشتن سرویس و یا اطلاعاتی به صورت رایگان در صفحه هدف نیز برای مخاطبین شما جذاب است. فرتاک از همه تکنیک های گفته شده و موارد دیگر استفاده می کند تا شما بتوانید با استفاده از لندینگ پیج آمار مخاطبین و مشتریان خود را هر روز افزایش دهید و فروش پر سودی داشته باشید.