ویدئو مارکتینگ

بازاریابی ویدئویی

تبلیغات کسب و کارها با محتوای بصری

ویدئو مارکتینگ ، به عنوان یکی از روش های نوین و خلاقانه در به تصویرکشیدن خدمات و محصولات کسب و کارها ، می تواند به دلیل ایجاد محتوای بصری ، مخاطبان بسیاری را به سمت کسب و کارها کشانده و باعث رونق آنها گردد. فرتاک نگاه آسیا این سرویس را به مشتریان خود ارائه میدهد تا بتوانند هرچه بهتر محصولات و خدمات خود را به مخاطبین معرفی کنند.

مراحل ویدئو مارکتینگ

راههای ارتباطی با فرتاک
۷۱۷۴ ۷۳۰ ۰۹۱۳

درخواست خود را ثبت کنید

video marketing

چرا ویدیو مارکتینگ

معرفی برند با تیزرهای تبلیغاتی خلاقانه

امروزه با درگیری های شدیدی که برای مخاطبان وجوددارد، خواندن محتواهای طولانی و متنی از حوصله برخی از آنها خارج می باشد. این نوع مارکتینگ در این حالت می تواند بهترین روش به تصویر کشیدن برندها با موشن های خلاق و به صورت بصری باشد. موشن گرافیک طراحی شده با به تصویر کشیدن برند مورد نظر ، در زمانی کوتاه می تواند به راحتی توجه بسیاری از مخاطبان را به خود جلب نماید

وبلاگ مربوط به ویدئو مارکتینگ

سوالات متداول

آیا بازاریابی ویدئویی می تواند در رونق کسب و کارتان تأثیر گذار باشد؟

به دلیل جذاب بودن این نوع مارکتینگ ، کاربران بیشتری به سمت کسب و کارتان جذب خواهند شد زیرا این نوع از تبلیغات می تواند برروی آن ها تأثیر گذاری بیشتری داشته باشد. با افزایش تعداد بازدید کنندگان کسب و کارتان رونق بیشتری خواهد گرفت.

مراحل ویدئو مارکتینگ در فرتاک نگاه آسیا چیست؟

در فرتاک نگاه آسیا ، در ابتدا استراتژی برای کسب و کارتان در نظر گرفته می شود. سپس موشن گرافیک براساس آن ساخته می شود و دیگر مراحل قدم به قدم با جلب رضایت مشتری تا تولید محتوای ویدئویی جذاب و مطابق با خواسته شما پیش خواهد رفت.

ویدئو مارکتینگ چیست؟

بازاریابی ویدئویی به معنای روشی خلاقانه در به تصویر کشیدن خدمات و محصولات ارائه شده توسط شرکت ها و کسب و کارها محسوب می شود. این نوع مارکتینگ با ایجاد محتوایی بصری می تواند کاربران بیشتری را به خود جذب کند.

برتری ویدئو مارکتینگ نسبت به دیگر روشهای بازاریابی چیست؟

از آنجایی که خواندن محتواهای طولانی و متنی به دلیل وجود مشغله های روزمره برای کاربران خسته کننده است ، استفاده از تصاویر ویدئویی می تواند بهترین روش به تصویر کشیدن کالاها و خدمات ارائه شده باشد.