طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی اولین قدم برای ورود به دنیای دیجیتال

طراحی وبسایت فروشگاهی به کسب و کارهایی که دارای خدمات و محصولات متنوع هستند کمک می کند که کسب و کار خود را به طیف وسیعی از مردم به صورت آنلاین نمایش دهند ، طراحی سایت فروشگاهی ، به صاحبان کسب و کارها این امکان را می دهد که پلتفورمی یک پارچه به منظور نمایش همه محصولات و خدمات به صورت یکجا داشته باشند و از این رو در وقت و ارائه آنها به صورت کامل صرفه جویی می گردد.

web store2

انتخاب چندین قالب متناسب با کسب و کار و بررسی مزای و معایب قالب ها به منظور تعیین مناسب ترین آنها

بررسی کسب و کار توسط متخصصین برای انتخاب چیدمانی مناسب با کسب و کار و آغاز طراحی وبسایت فروشگاهی

ارائه مشاوره به منظور انتخاب بهترین قالب طراحی و امکانات سایت فروشگاهی

Traffic Analytic

نمایش سایت به مشتریان به منظور بررسی کامل و تهیه لیستی از اصلاحات به منظور بهبود وبسایت فروشگاهی

بررسی سایت فروشگاهی از نظر استاندارد های گوگل و اعمال تغییرات در محتوا و ساختار به منظور بهینه شدن سایت از نظر موتورهای جستجو

آغاز طراحی ، ایجاد بخش های مختلف و کاربردی به سایت فروشگاهی ، اعمال رنگ سازمانی در کلیه قسمت های سایت و طراحی عکس و وکتور متناسب با کسب و کار

web store

طراحی سایت فروشگاهی

با شرکت فرتاک نگاه آسیا

شرکت فرتاک نگاه آسیا ، به مشتریان عزیز کمک می کند تا خدمات و محصولات خود را به صورت آنلاین به نمایش گذاشته و با استفاده از فعال سازی پرداخت آنلاین ، از مراجعات حضوری خود کاسته و همچنین بازار هدف بزرگتری را با خدمات خود آشنا سازند . طراحی سایت فروشگاهی ، با ایجاد اولین قدم به دنیای دیجیتال مارکتینگ ، شما را برای حضور در این عرصه پهناور آماده می سازد.

راههای ارتباطی با فرتاک
۷۱۷۴ ۷۳۰ ۰۹۱۳

درخواست خود را ثبت کنید

وبلاگ مربوط به طراحی سایت فروشگاهی

سوالات متداول

ویژگی های یک وب سایت فروشگاهی جذاب و کاربرپسند چیست؟

وب سایت فروشگاهی که در نگاه اول امنیت خاطر و آسودگی را در هنگام خرید به مشتریان بدهد و دارای واسط گرافیکی کاربر پسند باشد به طوری که امکان جستجو و فیلتر محصولات وجود داشته باشد و از انواع روشهای پرداخت پشتیبانی کند، از دید مشتریان وب سایتی جذاب محسوب می شود.

فرتاک نگاه آسیا چگونه به شما در داشتن سایت فروشگاهی کمک میکند؟

ما با برگزاری جلسات مشاوره، کسب و کارتان را تجزیه و تحلیل کرده و با بررسی نحوه ارائه خدمات و کالاها توسط شما، بهترین روش نمایشی برای آنها را ارائه می دهد. تا کاربران بتوانند هرچه سریعتر و راحت تر به خدمات و کالاهای مورد نیازشان دسترسی داشته باشند و آنها را خریداری کنند.

وب سایت فروشگاهی به چه منظور طراحی می شود؟

به دلیل مشغله های روزمره و ترافیک شهری ، خرید های آنلاین در فضای وب رایج شده اند. در سایت های فروشگاهی امکان مشاهده جزئیات کالاها به همراه پرداخت آنلاین فراهم است و در نتیجه رفع نیاز کاربران به سرعت و به راحتی امکان پذیر است.

آیا فروشگاه ما نیازمند داشتن یک وب سایت فروشگاهی است؟

با رواج هرچه بیشتر فروشگاه های آنلاین، برای آنکه بتوانید در میان دیگر رقباء به رقابت در فضای وب بپردازید و این دسته از مشتریان در فضای مجازی را ازدست ندهید داشتن یک سایت فروشگاهی برای کسب و کارتان لازم و ضروری است.