خدمات سئو سایت

با سئو ، کسب و کار خود را رونق دهید

چرا سئو سایت ، برای کسب و کارها اهمیت دارد؟

خدمات سئو سایت ، در کنار طراحی سایت ، به کسب و کارها کمک می کند که در موتورهای جستجو بیشتر دیده شده و به این ترتیب ورودی سایت به صورت چشمگیری افزایش یابد. خدمات سئو ، به شما این امکان را می دهد که در میان رقیبان خود ، در دنیای آنلاین ، رتبه بالاتری کسب نموده و مخاطبان شما با جستجوی کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما ، راحت تر به خدمات شما دست یابند.

seo2
seo3

رشد کسب و کار شما با فرتاک

فرتاک ، ارائه دهنده خدمات سئو

با رشد روز افزون تعداد کسب و کارها در دنیای آنلاین ، رقابت تنگاتنگی در عرصه های مختلف کسب و کارها به وجود آمده است ، خدمات سئو این امکان را فراهم می کند که در بازار آنلاین در معرض دید کاربران و بازار هدف خود قرار گرفته و به این ترتیب ورودی سایت و در نتیجه فروش شما افزایش یابد.

ما در شرکت فرتاک ، با بهره گیری از متخصصین سئو سعی در بالابردن رتبه کسب و کارها در بازار دیجیتال داریم تا به این ترتیب ، بازدهی در این عرصه بالا رود.

ارائه گزارش ماهانه از عملکرد و پیشرفت خدمات سئو اعمال شده بر سایت

بهینه سازی داخلی و خارجی سایت با کلمات کلیدی

پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما

بررسی رتبه سئو سایت شما

با ارسال آدرس سایت خود برای شرکت فرتاک ، رتبه آن را با کلمات کلیدی مختلف بررسی نمایید

راههای ارتباطی با فرتاک
۷۱۷۴ ۷۳۰ ۰۹۱۳

درخواست خود را ثبت کنید

مراحل خدمات سئو توسط فرتاک

خدمات سئو سایت ، راهی مطمئن برای افزایش بازدید وب سایت شما

فرتاک به شما این امکان را می دهد که در مدت زمانی معین با کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما ، در موتورجستجوی گوگل رتبه بالایی را کسب نموده و به این ترتیب در معرض دید کاربران خود قرارگیرید

بهبود ساختار و محتوای سایت از نظر استانداردهای گوگل

یافتن کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار شما برای ارائه خدمات سئو سایت

اولین قدم در سئو ، بررسی ترافیک فعلی سایت و تهیه لیستی از مشکلات سئو سایت می باشد

آنالیز ماهیانه رتبه های بدست آمده در کلمات کلیدی مرتبط و بهبود روند خدمات سئوسایت

ایجاد محتواهای منحصر بفرد در راستای کسب و کار شما و بهینه سازی آنها به منظور بلابردن رتبه سایت

استفاده از رتبه و اعتبار سایت های دیگر به منظور بالابردن رتبه سایت

آیا می خواهید از خدمات سئو توسط شرکت فرتاک ، بهره مند شوید؟

کافی است آدرس وب سایت خود به همراه کلمات کلیدی مد نظر را برای ما ارسال نموده تا کارشناسان ، وب سایت شما را آنالیز نمایند

آخرین اخبار و مقالات مربوط به عرصه سئو

سوالات متداول

آیا تولید محتوای ارزشمند برسئوی سایت تأثیرگذاراست؟

گوگل از الگوریتم هایی برای رتبه دهی به سایت ها استفاده می کند. از جمله این الگوریتم ها ، الگوریتم رنک برین است که بررسی رفتار کاربر می پردازد ومدت زمان حضور یک کاربر دریک صفحه را بررسی می کند. در نتیجه هرچه محتوای سایت ارزشمند تر و جذاب تر باشد کاربر وقت بیشتری را روی آن می گذراند و در نتیجه در رتبه بندی گوگل، رتبه بالاتری را خواهد گرفت.

شرکت فرتاک نگاه آسیا چگونه به شما در سئو سایت و یا بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو کمک می کند؟

ما با ارائه سرویس هایی در جهت سئو به شما کمک می کنیم تا بتوانید وب سایتتان را هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربران بهینه کنید و درنتیجه وب سایتتان را درصفحه اول گوگل مشاهده کنید.

سئو چیست؟

سئو به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است. در واقع در سئو از تکنیک هایی استفاده می شود که سایت در رتبه بندی گوگل در جایگاه بالاتری قرار بگیرد. در نتیجه تعداد بازدید کنندگان وب سایتتان افزایش می یابد. این تکنیک ها در سه دسته سئو تکنیکال، بازاریابی محتوا و لینک سازی هدفمند قرار می گیرند . در مقاله ای با عنوان “مهم ترین مراحل سئو سایت چیست؟” به توضیح درمورد هریک پرداخته می شود.

سئوی داخلی و سئوی خارجی را شرح دهید؟

سئوی داخلی به معنای بهبود وضعیت سایت از لحاظ فنی و هم از لحاظ تولید محتوا است. فاکتورهای مهمی هستند که در برنامه نویسی و طراحی یک سایت بایستی درنظر گرفته شود. مجموعه این فاکتورها سئو تکنیکال (فنی) را شامل می شوند و باعث می شوند که سایت سریع تر لود شده و محتوای آن به درستی توسط گوگل درک شود و در نتیجه درلیست نتایج گوگل در صفحه اول قرار گیرد. تولید محتوای ارزشمند که مطابق با اهداف کوتاه مدت و بلند مدت کسب و کار باشد در دسته سئو داخلی قرار می گیرد. سئو خارجی به معنای ایجاد بک لینک ها (لینک های خارجی) است. شما می توانید بک لینک ها را ازطریق ایجاد بنرهای تبلیغاتی در دیگر سایت ها و یا شبکه های اجتماعی ایجاد کنید.