طراحی سایت شخصی

معرفی قابلیت های شخصی به صورت آنلاین در سایت شخصی

با طراحی سایت شخصی، مهارت های خود را در معرض دید همگان قرار دهید و با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید.

معمولاً افراد از ایجاد سایت شخصی چندین هدف را دنبال می کنند. برخی به دنبال به نمایش گذاشتن تخصص، رزومه و سوابق کاری شان هستند برخی دیگر می خواهند که بتوانند هرچه راحتر و سریعتر با مشتریان و مخاطبین حرفه و شلغلشان تعامل داشته باشند. و تعدادی از افراد سرشناس به دنبال این هستند تا از طریق وبسایت شخصی بتوانند مخاطبین خود را از دیدگاه ها و نظراتشان مطلع کنند و با آنها تعامل دوطرفه داشته باشند. شما جزء هر کدام از دسته های ذکر شده که باشید شرکت فرتاک نگاه آسیا شما را در رسیدن به اهدافتان یاری می کند.

personal site
vitrin

ویژگی ها و قابلیت های یک وب سایت شخصی درفرتاک

از ویژگی ها و قابلیت های وب سایت های شخصی فرتاک بهره ببرید تا بتوانید مخاطبین بیشتری را جذب کنید

سایت شخصی شما بایستی این قالیت را دارا باشد تا سوابق کاری و مهارت ها را در فرمتی کاربر پسند نمایش دهد. علاوه بر آن داشتن راه های ارتباطی همانند فرم های تماس برای تعامل دو طرفه با مخاطبین از دیگر ویژگی های آن است. یک رابط گرافیکی جذاب می تواند باعث شود تا کاربر مدت زمان بیشتری را درسایت شما بگذارند.

راههای ارتباطی با فرتاک
۷۱۷۴ ۷۳۰ ۰۹۱۳

درخواست خود را ثبت کنید

ویژگی های طراحی سایت شخصی

سایت های شخصی باید این قابلیت را در اختیار صاحب سایت بگذارند که بتوانند با آموزشی سریع ، تمامی بخش های آن را ویرایش و یا بخشی جدید اضافه نمایند.

سایت شخصی باید به گونه ای طراحی شود که متناسب با هدف کاربران بوده و نیاز آنها را برطرف کند.

سایت های شخصی طراحی شده باید به گونه ای باشد که در همه دستگاههای الکترونیکی به خوبی نمایش داده شود

۸

سال های موفقیت

۱۰۰۰۰

ساعت کاری

۵۰۰

پروژه موفق

۲۰۰

مشتری راضی

personal site2

سایت شخصی خود را به ما بسپارید

طراحی سایت شخصی با فرتاک

شرکت فرتاک با بهره گیری از برترین طراحان سایت ، به شما در زمینه برندینگ نام خود کمک می نماید.با ارائه قالب های متنوع متناسب با شغل شما و طراحی اختصاصی سایت و ایجاد قسمت های مختلف در وب سایت شما ، فرتاک شما را در ایجاد ویترینی از قابلیت های شما یاری می رساند

وبلاگ مربوط به طراحی سایت شخصی

سوالات متداول

فرتاک نگاه آسیا چگونه به شما درطراحی سایت شخصی کمک می کند؟

ما با برگزاری جلسات مشاوره رایگان با مشتریان ، از نیازهای آنان مطلع شده و وبسایت شخصی متناسب با اهداف آن ها را طراحی می کنیم.

ریسپانسیو بودن وب سایت شخصی به چه معنااست؟

وبسایت شخصی بایستی به راحتی در همه دستگاه های الکترونیکی از جمله موبایل قابل نمایش باشد. و این به معنای ریسپانسیو بودن آن است.

چه چیزی باعث می شود تا مخاطب بیشتری را از طریق وب سایت شخصی جذب کنیم؟

وجود یک رابط گرافیکی جذاب و امکان وجود راه های ارتباطی همانند فرم تماس با ما می تواند به هرچه جذاب تر شدن وب سایت شخصی کمک کند.

وبسایت شخصی به چه منظور طراحی می شود؟

وب سایت های شخصی معمولاً به منظور معرفی رزومه شخصی افراد شامل قابلیت ها و مهارت های کاری، ارتباط و تعامل دوطرفه با مخاطبین طراحی می شوند.

آیا هر فرد نیازمند سایت شخصی است؟

در صورتی که می خواهید با طیفی از مخاطبین در فضای وب ارتباط دو طرفه داشته باشید و از دیدگاه ها و نظرات آنها آگاه شده و یا مهارت های کاریتان را به آنها معرفی کنید می توانید از وبسایت شخصی استفاده کنید.

سایت های شخصی دارای چه ویژگی هایی هستند؟

سایت های شخصی بایستی قابلیت نمایش در کلیه دستگاه های الکترونیکی را داشته باشند، پاسخگوی نیازهای کاربران باشند و مدیریت آن به راحتی توسط کاربر امکان پذیر باشد.