طراحی لندینگ پیج

landing1

معرفی خدمات و محصولات به مناسبت های مختلف در طراحی لندینگ پیج

طراحی لندینگ پیج در شرکت فرتاک نگاه آسیا این امکان را در اختیار مشتریان قرار می دهد که بتوانند با سایتی تک صفحه ، خدمات و محصولات خود را به صورت مقطعی و به مناسبت های مختلف معرفی نمایند. نمایش تک صفحه ای ، طراحی راحت تری نسبت به سایت های جامع دارد و در نتیجه باعث می شود که بتوانید با توجه به موقعیت های خاص و شرایط متفاوت طراحی های متنوع تری برای نمایش تک صفحه ای داشته باشید.

راههای ارتباطی با فرتاک
۷۱۷۴ ۷۳۰ ۰۹۱۳

درخواست خود را ثبت کنید

طراحی لندینگ پیج با شرکت فرتاک نگاه آسیا

شرکت فرتاک نگاه آسیا ، با ارائه خدمات طراحی لندینگ پیج یا صفحه فرود می تواند به رشد سریع و صعودی کسب و کار شما کمک نماید. کافیست با مشاوران ما تماس گرفته و با انتخاب طرحی منحصر به فرد متناسب کار خود ، طراحی لندینگ پیج را آغاز کنید

landing2

وبلاگ مربوط به طراحی لندینگ پیج

سوالات متداول

چگونه می توان لندینگ پیج جذاب و پرمخاطبی داشت؟

استفاده از اعداد و ارقام ، استفاده از پروموشن ها ، تعهد دادن به مخاطبین در این صفحه و در اختیار گذاشتن سرویسی به صورت رایگان می تواند به هرچه جذاب تر و پر مخاطب تر بودن این صفحه کمک کند.

فرتاک نگاه آسیا چگونه به شما در طراحی یک لندینگ پیج کمک می کند؟

ما در فرتاک از همه تکنیک های نام برده استفاده می کنیم تا بتوانید با استفاده از این صفحه آمار مخاطبین خود را افزایش داده و فروش پر سودی را داشته باشید.

لندینگ پیج چیست به چه منظوری طراحی می شود؟

هنگامی که در وب سایتی و یا در لیست جستجوهای گوگل با کلیک برروی یک بنر تبلیغاتی وارد یک صفحه می شود به آن صفحه لندینگ پیج گفته می شود. شما با استفاده از آن می توانید برنامه های مقطعی و آفرهای فصلی خود را به صورت جذاب از طریق متن و یا ویدئو جذاب به کاربران نمایش دهید.

آیا شرکت من نیازمند داشتن یک لندینگ پیج است؟

از آنجایی که لندینگ پیج تنها یک صفحه است و طراحی آن سریعاً امکان پذیر است می توانید با داشتن آن به سرعت تغییر در برنامه های خود را به اطلاع کاربران و مشتریانتان در فضای وب برسانید در نتیجه وجود آن به رونق کسب و کارتان کمک خواهد کرد.