تبلیغات کلیکی در گوگل

google ads

تبلیغات کلیکی یا تبلیغات در گوگل

بالابردن تعداد مخاطبان در کوتاه ترین زمان

تبلیغات کلیکی ، راه حلی سریع برای بالا بردن رتبه سایت کسب و کار شما با کلمات کلیدی مورد نظر می باشد . با استفاده از این سرویس ، با پرداخت هزینه به ازای هر کلیک ، شما می توانید ظرف مدت ۲۴ ساعت در خطوط اول صفحه جستجوی گوگل با هر تعداد کلمه کلیدی ظاهر شوید.

پرداخت به ازاء هر کلیک

تعیین بودجه ماهانه و نهایتاً کاسته شدن از این بودجه به ازاء هر کلیک برروی سایت شما

سرویس اد وردز

با استفاده از این سرویس گوگل ، جلوی چشم مشتریان در جستجوهای گوگل قرار خواهید گرفت.

تنها کافی ست با پرداخت هزینه به ازای هر کلیک

با استفاده از تبلیغات کلیکی در گوگل

فرتاک نگاه آسیا به شما این امکان را میدهد که با استفاده از سرویس گوگل اد وردز ، رتبه سایت خود را در کمترین زمان ممکن بالابرده و در صفحه اول موتورهای جستجو ظاهر شوید. تبلیغات در گوگل به دلیل بالابردن بازدید سایت ، در SEO سایت شما نیز موثر است.

راههای ارتباطی با فرتاک
۷۱۷۴ ۷۳۰ ۰۹۱۳

درخواست خود را ثبت کنید

click2

تبلیغات در گوگل ، راه حلی سریع برای بالابردن رتبه سایت

چرا تبلیغات کلیکی با فرتاک

تبلیغات کلیکی یا تبلیغات در گوگل ، می توانند تازمان شارژاکانت ، به شما کمک کنند تا بیشتر در معرض دید کاربران خود قرار گرفته و به این ترتیب ورودی شما را افزایش دهند.

شرکت فرتاک با ارائه خدمات تبلیغات در گوگل ، به شما در رونق کسب و کارتان کمک خواهد کرد.

مراحل انجام تبلیغات در گوگل توسط فرتاک:

مشاوره رایگان در راستای کسب و کار شما

بررسی کسب و کار شما ، آنالیز سایت و انتخاب کلمات کلیدی مد نظر ، بالابردن چگالی کلمه کلیدی در صفحات فرود و آماده سازی سایت برای انجام تبلیغات در گوگل

ساخت کمپین های مختلف

ایجاد کمپین های متنوع برای کلمات کلیدی مختلف ، تعیین بودجه روزانه برای کمپین ها ، ایجاد توضیحات متا برای هر کلمه کلیدی و تعیین نرخ هر کلیک

فعال سازی کمپین ها و آنالیز رفتاری آنها

بعد از فعال سازی کمپین ها ، خروجی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و بر اساس رتبه ای که در گوگل کسب می کنید ، نرخ کلیک ها دستکاری خواهند شد.

همچنین کلمات کلیدی نا مرتبط که به شما ورود می دهند ، در لیست سیاه قرار خواهند گرفت تا شارژ شما هدر نرود.

وبلاگ مربوط به خدمات تبلیغات در گوگل

سوالات متداول

آیا تبلیغات کلیکی می تواند در رونق کسب و کار شما مفید باشد؟

ممکن است سایتتان در حال حاضر براساس الگوریتم های گوگل و فاکتورهای که گوگل در نظر گرفته است در جایگاه خوبی در لیست نتایج جستجو نباشد. اما بااستفاده از این سرویس می توانید با قدری هزینه در صدر نتایج جستجو ظاهر شوید. و کسب و کارتان را در معرض دید کاربران بیشتری قرار دهید.

آیا فرتاک نگاه آسیا این سرویس را به مشتریان خود ارائه می دهد؟

فرتاک نگاه آسیا با ارائه این سرویس به شما کمک می کند که در جایگاه بهتری در لیست نتایج گوگل قرار بگیرید. تا بتوانید کسب و کارتان را هرروز رونق بیشتری دهید.

تبلیغات در گوگل به چه معنااست؟

گوگل سرویسی به نام گوگل ادوردز را ارائه می دهد این سرویس همان سرویس تبلیغات در گوگل است. در این سرویس مشتریان هزینه ای را پرداخت می کنند تا گوگل تبلیغات آن ها در صدر نتایج جستجو نمایش دهد و تنها به ازاء هربار کلیک کاربران وب برروی آن، مبلغی را از این هزینه کسر می کند.

آیا تبلیغات در گوگل همان تبلیغات کلیکی است؟

بله تبلیغات کلیکی همان تبلیغات در گوگل است که به ازاء کلیک کاربران در جستجوهای گوگل برروی تبلیغات کوتاهی که می تواند به فرمت های مختلف باشد، هزینه ای کسر می شود.