ایمیل مارکتینگ

آشنایی با ایمیل مارکتینگ

با بازاریابی ایمیل ، خدمات خود را به صورت انبوه به مخاطبان معرفی می کنید

ایمیل مارکتینگ ، یکی از خدمات دیجیتال مارکتینگ می باشد که به صاحبان کسب و کار ها کمک می کند خدمات و محصولات خود را در قالب ایمیل های طراحی شده ، به جمع بزرگی از مخاطبان معرفی کرده و به این صورت مخاطبان ، هدف بزرگی را مورد هدف قرار دهند.

email2

مراحل بازاریابی ایمیل

دریافت آمار از بازدهی ایمیل های ارسال شده و بهینه سازی بر اساس آمارهای بدست آمده

ارسال ایمیل انبوه به مخاطبان هدف با زمان بندی های مناسب

تولید محتوای متناسب با کسب و کار به منظور معرفی خدمات و محصولات

طراحی قالب ایمیل به صورت کاملا حرفه ای

راههای ارتباطی با فرتاک
۷۱۷۴ ۷۳۰ ۰۹۱۳

درخواست خود را ثبت کنید

email4

ارسال ایمیل انبوه با فرتاک

خدمات بازاریابی ایمیل را از ما بخواهید

شرکت فرتاک ، با ارائه خدمات بازاریابی ایمیل به کسب و کار کمک می کند که ایمیل هایی خوب و با محتوای غنی برای مخاطبان ارسال نمایند. باوجود ایمیل های اسپم ، خدمات بازاریابی ایمیل باید توسط شرکت های حرفه ای صورت گیرد تابتوان خدمات کسب و کارها را بدون فیلتر شدن به مخاطبان نمایش داد.

وبلاگ مربوط به ایمیل مارکتینگ

سوالات متداول

آیا بازاریابی ایمیل می تواند در رونق کسب و کارتان تأثیر گذار باشد؟

با ارسال انبوه و دوره ای ایمیل ها به رنج گسترده ای از مخاطبان، بازاریابی ایمیل می تواند در رونق کسب و کارتان تأثیر گذار باشد.

مراحل بازاریابی ایمیل در فرتاک نگاه آسیا چیست؟

ما در فرتاک درابتدا قالبی متناسب برای کلیه ایمیل ها طراحی می کنیم. سپس به تولید محتوای متناسب با کسب و کار می پردازیم. محتوای ایجاد شده بایستی بتواند بیان کننده کالاها و خدمات ارائه شده باشد. سپس با زمان بندی های مختلف به ارسال ایمیل های انبوه می پردازیم . نهایتاً فیدبک حاصل از ایمیل های ارسال شده را بررسی می کنیم.

بازاریابی ایمیل چیست؟

در بازاریابی ایمیل، هدف تولید ایمیل های تبلیغاتی و ارسال آن به طیف وسیعی ا زکاربران با هدف جذب مشتری های بیشتر در فضای وب است.

آیا بازاریابی ایمیل میتواند به عنوان مکملی در کنار دیگر روش های مارکتینگ باشد؟

باطراحی قالبهای حرفه ای و تولید محتوای جذاب متناسب با اهداف کسب و کار در متن ایمیل های ارسالی می توان انتظار داشت که آمار بازدیدکنندگان و مشتریان کسب و کارتان افزایش یابد و در نتیجه در کنار دیگر روش های بازاریابی در افزایش سوددهی کسب و کارتان تأثیر گذار باشد.