بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

محتوا پادشاه سئو

امروزه با فراگیر شدن بازاریابی های آنلاین ، رقابت در عرصه های مختلف کسب و کارها بالا رفته و بازاریابی محتوا می تواند تفاوتی شگرف بین برند شما و سایرین ایجاد کند. محتوای غنی باعث می گردد مخاطبان شما به سمت برند جذب شده و اعتمادی بین مشتری و برند ایجاد گردد.

content marketing2
content marketing1

تولید محتوا با فرتاک

با محتوای منحصر به فرد ، در دنیای آنلاین بدرخشید.

فرتاک برای ارائه خدمات کانتنت مارکتینگ ، با آنالیز کسب و کار شما ، محتوایی منحصر بفرد و متناسب با نیاز مشتریان شما ایجاد می کند. این محتواها ف همگی از نظر سئو استاندارد بوده و به رشد رتبه سایت شما نیز کمک می کند.

heading سفارشی

درخواست خود را ثبت کنید

مراحل بازاریابی محتوا با فرتاک

ارائه جدول زمانبندی انتشار محتوا در سایت

بهینه سازی محتوا از نظر استانداردهای گوگل برای رشد

تولید محتواهای مختلف مانند آموزشی ، تبلیغاتی و ...

بررسی کسب و کارو ایجاد محتواهای متناسب با آن

وبلاگ مربوط به کانتنت مارکتینگ

سوالات متداول

چگونه می توان در بازاریابی محتوا در فضای وب موفق بود؟

هرچه محتوای شما متناسب با اهداف کسب و کارتان باشد و از کلید واژه های مناسب تری استفاده کنید خواهید توانست در فضای وب کاربران بیشتری را به خود جذب کنید.

چگونه فرتاک نگاه آسیا به شما در بازاریابی محتوا کمک خواهد کرد؟

ما در فرتاک نگاه آسیا با برگزاری جلساتی به تجزیه و تحلیل کسب و کارتان خواهیم پرداخت و با توجه به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت کسب و کارتان واژه های کلیدی متناسبی را انتخاب می کنیم و به تولید محتوای متناسب با آن می پردازیم. بدین وسیله شما در میان رقبا شانس بیشتری برای دیده شدن در فضای وب خواهید داشت.

بازاریابی محتوا یا content marketing چیست؟

تولید محتوای ارزشمند و جذاب در فضای وب بازاریابی محتوا یا content marketing نامیده می شود. این گونه محتوا، موجب افزایش بازدید و نهایتاً رونق کسب و کار می شود. سیاست های گوگل هم همواره بدین گونه بوده است که بالاترین رتبه در میان وب سایت ها متعلق به آن هایی است که محتوای غنی داشته باشند.

چرا بازاریابی محتوا در سئو سایت اهمیت ویژه ای دارد؟

سئو سایت به معنای بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو و کاربران است. محتوای جذاب و کاربر پسند، باعث افزایش تعداد کاربران می شود و در نتیجه در سئو سایت تأثیر مثبتی خواهد گذاشت و باعث افزایش رتبه سایت در نتایج جستجو می شود.