تبلیغات در شبکه های اجتماعی چگونه انجام می شود؟

مزایای تبلیغات در شبکه های اجتماعی

امروزه با دردسترس بودن اینترنت و افزایش سرعت آن، استفاده از شبکه های اجتماعی روز به روز در حال گسترش است. کاربران به دلایل مختلفی از این شبکه ها استفاده می کنند. برخی مدت زمان زیادی را تنها برای سرگرمی در این شبکه ها می گذرانند، عده ای برای رفع نیازهای خود از قبیل انجام خرید های آنلاین و یا دسترسی به برخی انواع خدمات آنلاین از این شبکه ها استفاده می کنند. عده ای دیگر نیز به دنبال هرچه پررونق تر کردن کسب و کارشان بااستفاده از این گونه شبکه ها هستند. برطبق آمار اعلام شده توسط معاون وزیر ارتباطات، ایرنیان به صورت سرانه حدوداً یک ساعت و ۴ دقیقه را در این شبکه ها طی می کنند. پس کاربران شبکه های اجتماعی طیف وسیعی از کاربران را شامل می شوند و جذب این طیف وسیع کاربران برای کسب و کارها از اهمیت به سزایی برخوردار است. دراینجا به بررسی نحوه انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی پرطرفدار می پردازیم.

برخی از این شبکه ها همانند فیس بوک و اینستاگرام سرویس های تبلیغاتی را برای کاربران ارائه داده اند. اما اخیراً به دلیل وجود تحریم ها دریافت این سرویس ها برای کاربران ایرانی با مشکل مواجه شده است. دو شبکه اجتماعی محبوب در میان کاربران ایرانی اینستاگرام و تلگرام هستند.

تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در این شبکه های اجتماعی تنها به وارد کردن پست در کانال های تلگرام و یا بات های بربازدید است. ولی با توجه به تعداد زیاد کاربران این شبکه اجتماعی در ایران ، سرمایه گذاری برروی آن ارزشمند است . فرتاک نگاه آسیا به شما کمک م یکند تا بتوانید هرچه بهتر در این فضای پر مخاطب به تبلیغات بپردازید.

تبلیغات در اینستاگرام

اینستاگرام نیز بسیار در ایران پرطرفداراست و درحال حاضر بیشتر از ۲۵ میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام فعالیت دارند. تبلیغات در اینستاگرام از چند روش امکان پذیر است. استفاده از پنل تبلیغاتی اینستاگرام ، ارسال پست در پیج های پر طرفدار و کمک گرفتن از اینفلوئنسرها به عنوان انواع روش های تبلیغاتی در اینستاگرام محسوب می شوند.
اگر قصد تبلیغات از طریق شبکه های اجتماعی را دارید می توانید از خدمات فرتاک نگاه آسیا در این حوزه استفاده کنید. ما شما در رسیدن به اهدافتان در این شبکه ها یاری می کنیم. برای شروع با ما تماس بگیرید.